Kontakt

Świadczony przez nas wynajem autokarów i busów w Warszawie, Piasecznie i innych miejscowościach to propozycja dla klientów indywidualnych, instytucji, placówek oświatowych, stowarzyszeń, biur podróży i innych firm. Obsługujemy trasy krajowe i międzynarodowe. Zapewniamy prywatny przewóz osób autokarami i busami renomowanych marek, którymi podróżowanie upływa w komfortowych warunkach. To pojazdy nowe, które mają wiele udogodnień dla pasażerów. W zależności od modelu zaliczają się do nich np. klimatyzacja, toaleta, DVD, regulowane fotele, stoliczki przy siedzeniach. Dzięki temu nawet wielogodzinna jazda może być miłym doświadczeniem i upływać szybko oraz przyjemnie.

Zapraszamy do skorzystania z prywatnego przewozu osób – nasze pojazdy są do Państwa dyspozycji! Zapewniamy, że warto wziąć nasz autokar pod uwagę i zdecydować się na jego korzystne finansowo wynajęcie!

Chcesz wynająć autokar – skontaktuj się z nami!

eżeli mają Państwo w planach wyjazd o charakterze prywatnym lub firmowym dla mniejszej bądź większej grupy osób, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą transportową, oferującą busy i autokary do wynajęcia. Na podstawie otrzymanych danych dotyczących m.in. długości trasy, liczby pasażerów, terminu, przygotujemy odpowiednio dopasowaną ofertę.

Mamy wszelkie niezbędne licencje i kwalifikacje, aby świadczyć prywatny przewóz osób na terenie Polski oraz poza jej granicami. Przyjmujemy zlecenia od klientów m.in. z Warszawy, Otwocka czy Piaseczna. Usługi transportowe, które proponujemy, obejmują m.in.:

  • przejazd autokarami lub busami pracowników na konferencje i wyjazdy integracyjne,
  • przewóz gości na imprezy okolicznościowe (np. wesela, pogrzeby, komunie),
  • wycieczki,
  • transfery lotniskowe.

Obsługują je świetni kierowcy, którzy doskonale prowadzą każdy pojazd i orientują się w terenie. Zawiozą bezpiecznie wszystkich pasażerów we wskazane miejsce, zgodnie z ustalonym harmonogramem czasowym.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania w kwestii wynajmu autokaru lub busa, chętnie na nie odpowiemy! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub bezpośredniego!